Oddelki in urniki

PRVI ODDELEK: 1., 2. in 3. razred
Razredničarka: ga. Monika Gasser

1. razred

3 učenci

 

Tedensko imata 22 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
NIP ANG
6 ur
4 ure
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Tadeja Tolar

 

2. razred

3 učenci

Tedensko imajo 23 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
TJA
7 ur
4 ure
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Tadeja Tolar

 

3. razred

 

 

4 učenci

Tedensko ima 24 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
TJA
7 ur
5 ur
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Tadeja Tolar

URNIK za 1. oddelek 

URA

OD – DO PON TOR SRE ČET PET

1.

755 – 840 SLO MAT TJA

SPO

MAT

2.

845 – 930 SLO SLO MAT MAT

SLO

M      A      L      I      C      A

3.

955 – 1040 SPO GUM ŠPO

GUM

ŠPO

4. 1045 – 1130 ŠPO SPO SLO LUM

TJA

5.

1135 – 1220 MAT 3. r SLO 2., 3. r SLO

LUM

 

6.

1225 – 1310   Pevski zbor

Ročna dela

Dramski krožek

Ritmika 

7.

1315 – 1400

   

Turistični krožek

 

Športni krožek

 

DRUGI ODDELEK: 4. in 5. razred
Razredničarka: ga.Tadeja Tolar

4. razred
4 učenci
Tedensko imajo 24 ur pouka
SLO
MAT
TJA
NIT
DRU
LUM
GUM
ŠPO
OK
5 ur
5 ur
2 uri
3 ure
2 uri
2 uri
1,5 ure
3 ure
0,5 ure
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka

 

5. razred
3 učenci
Tedensko imajo 26 ur pouka
SLO
MAT
TJA
NIT
DRU
LUM
GUM
ŠPO
GP
OK
5 ur
4 ure
3 ure
3 ure
3 ure
2 uri
1,5 ure
3 ure
1 ura
0,5 ure
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka

URNIK za 2. oddelek 

URA

OD – DO PON TOR SRE ČET PET

0.

755 – 840 MAT SLO TJA

NIT

SLO

1. 845 – 930 SLO MAT MAT MAT

SLO

M      A      L      I      C      A

2.

955 – 1040 DRU NIT SLO

DRU

ŠPO

3.

1045 – 1130 GUM NIT ŠPO LUM TJA
4. 1135 – 1220 ŠPO /DRU GUM/OK LUM

/TJA

5.

1225 – 1310 MAT /GP Pevski zbor Ročna dela Dramski krožek

Ritmika

6.

1315 – 1400     Turistični krožek  

Športni krožek